понеділок, 18 листопада 2013 р.

Крок 2

Працюючи над проектом, ми дослідили  інтернет ресурси, літературні джерелами з питання "Як запобігти новій світовій війні".
Ми дізналися, що найбільшу небезпеку для людства та довкілля становить ядерна зброя. Про це свідчать результати атомного бомбардування в серпні 1945 року міст Хіросіми та Нагасакі в Японії. Кількість убитих становила 273 тис. чоловік.

 Потім ядерна зброя була виготовлена та випробувалась у СРСР (1949р.), у Великобританії (1952р.), у Франції (1960р.), у Китаї (1964р.). Зараз у науково-технічному відношенні до виробництва ядерної зброї готові понад 40 держав світу, принаймні 30 країн його вже мають. На сьогодні в світі є понад 50000 ядерних бойових головок – на підводних човнах, на літаках, на кораблях, у спеціальних сховищах. Сила вибуху цієї зброї дорівнює силі вибуху двадцяти мільярдів тонн тринітротолуолу, тобто силі, яка в 1600000 разів перевищує силу вибуху бомби, що зруйнувала Хіросіму. Застосування ядерної зброї у військових цілях означало б глобальну катастрофу. Великої шкоди людству завдали наземні, підземні та підводні випробування атомної зброї. 
У ХХ столітті воєнні дії проводились доволі активно. За приблизними даними, після закінчення Другої світової війни в локальних військових конфліктах загинуло 22-25 млн чоловік. Це війна у В’єтнамі, воєнні дії в Афганістані, вторгнення Іраку в Кувейт, військовий конфлікт в Югославії, війна в Чечні та низка інших «малих» війн. Кожна з них принесла людські втрати, біль та страждання тисячам сімей, окрім того супроводжувалась глибоким руйнуванням біосфери.  

Немає коментарів:

Дописати коментар